Team Havebo

Team Havebo

VERKOOP

Harry van Keulen
Calculatie/Sales
harry@havebo.nl

Bjorn Weber
Calculatie/Sales
bjorn@havebo.nl

Dennis van Dijen
Montage/Sales
dennis@havebo.nl

Robert Rijswijk
Marketing/Sales
robert@havebo.nl

MARKETING

Robert Rijswijk
Marketing/Sales
robert@havebo.nl

BEDRIJFSBUREAU
planning en afroepen systeemvloeren

Marc Walvius
Project begeleider
marc@havebo.nl

Bert de Jong
Project begeleider
bert@havebo.nl

Edgar van Engelen
Ondersteuning bedrijfsbureau
edgar@havebo.nl

Joost van Stokkom
Afroepen vloeren
joost@havebo.nl

VOORRAADDEPOT
Baardmeesweg 8, Zeewolde

Marinus de Graaf
Afroepen combinatievloeren
T (036) 522 54 35
F (036) 523 55 51
expeditie@havebo.nl

Annouk Koelewijn
Offerte & Orderverwerking
annouk@havebo.nl

Harm Markus
Logistiek & Transport
expeditie@havebo.nl

Pascal de Koning
Logistiek & Transport
expeditie@havebo.nl

Gerben Schraa
Logistiek & Transport
expeditie@havebo.nl

TECHNISCH BUREAU

Vera van Zweden
Projecttekenaar
vera@havebo.nl

Frank Diepeveen
Projecttekenaar
frank@havebo.nl

Stephan de Groot
Projecttekenaar
stephan@havebo.nl

Tahsin Al Zaidi
Projecttekenaar
tahsin@havebo.nl

Bert Willigenburg
Projecttekenaar
b.willigenburg@havebo.nl

Katarina Banovic
Projecttekenaar
k.banovic@havebo.nl

Joanne Zimmerman
Projecttekenaar
j.zimmerman@havebo.nl

Shevon Marlin
Projecttekenaar

MANAGEMENT & ADMINISTRATIE

Peter Willems
Directeur
peter@havebo.nl

Paul Vermeulen
Commercieel directeur
paul@havebo.nl

Angelique van Miltenburg
Crediteuren- & debiteuren
administratie

angelique@havebo.nl

Antoinette Vermeul
Crediteuren- & debiteuren
a.vermeul@havebo.nl

Denies Petersen
Offerte & Orderverwerking
denies@havebo.nl

Vivienne Willemsen
Offerte & Orderverwerking
vivienne@havebo.nl

>   TERUG NAAR CONTACT

VOOR AL UW SYSTEEMVLOEREN